چینی امنیت اطلاعات اطلاعات تروریستی تروریست ها

چینی: امنیت اطلاعات اطلاعات تروریستی تروریست ها تجهیزات نظامی نیروهای عراقی عملیات تروریستی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برای پول «ناز»می‌کند ، انتقاد تند یک پیشکسوت از دروازه‌بان پرسپولیس

مربی و دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند در بازی‌های بزرگ نشان داده است گلر بزرگی نیست و نمی‌تواند نقطه اتکای این تیم جهت موفقیت باشد.

برای پول «ناز»می‌کند ، انتقاد تند یک پیشکسوت از دروازه‌بان پرسپولیس

انتقاد تند یک پیشکسوت از دروازه بان پرسپولیس/برای پول «ناز»می کند

عبارات مهم : جدایی

مربی و دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند در بازی های بزرگ نشان داده است گلر بزرگی نیست و نمی تواند نقطه اتکای این تیم جهت موفقیت باشد.

نادر باقری در گفتگو با مهر، راجع به صحبت های برانکو ایوانکوویچ در خصوص جدایی بیرانوند از این تیم گفت: کاملا با صحبت ها سرمربی پرسپولیس که گفته است بازیکن باید بداند از کلوب پرسپولیس کوچکتر است موافقم. با رفتن بیرانوند هیچ اتفاق خاصی در پرسپولیس نمی افتد.

برای پول «ناز»می‌کند ، انتقاد تند یک پیشکسوت از دروازه‌بان پرسپولیس

وی در ادامه افزود: بیراوند یا تصمیمش را جهت جدایی گرفته است یا با رفتارهایش جهت پرسپولیس ناز می کند! او حالا که فهمیده است پرسپولیس از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی محروم است چنین صحبت هایی را انجام داده است تا کلوب را تحت فشار قرار دهد و رقم قراردادش را اوج ببرد. بیرانوند بداند اگر از پرسپولیس برود هرگز نمی تواند پیاهن تیم ملی را باز هم بر تن کند. او ز دل طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هم کنده خواهد شد.

مربی اسبق دروازه بان های پرسپولیس، نسبت به عملکر فنی دروازه بان ملی پوش این تیم نیز انتقاداتی وارد کرد و گفت: پرسپولیس با همین تیم فعلی و با یک دروازه بان بی تجربه و جوان هم می تواند قهرمان لیگ شود. دروازه بان بزرگ به درد بازی های بزرگ می خورد ولی دیدیم که بیرانوند در حد و انداه های گلر بزرگ نیست و در بازی های مهم نتوانسته است کمکی به پرسپولیس کند. مدافعان تیم ملی در پرسپولیس هستند و به همین خاطر ضعف های او پوشیده می شود.

مربی و دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند در بازی‌های بزرگ نشان داده است گلر بزرگی نیست و نمی‌تواند نقطه اتکای این تیم جهت موفقیت باشد.

باقری راجع به دعوت امیر عابدزاده به اردوی تیم ملی اظهار داشت: او از زیر سایه پدرش خارج شده است هست. اتفاقا یکی از معدود افرادی است که نام خانوادگی اش هیچ نقشی درم وفقیت او نداشت. امیر می تواند آینده تیم ملی را در درون دروازه تضمین کند. با تصمیم آقای کی روش نسبت به دعوت از او کاملا موافق هستم و امیدوامر بتواند شایستگی هایش را به کادر فنی تیم ملی نشان دهد.

پیشکسوت پرسپولیس راجع به استعفای طاهری نیز صحبت کرد و گفت: آقای طاهری از پرسشها ریز و درشت پرسپولیس خسته شده است هست. باید به او کمک شود. پرسپولیس شرایط حساسی دارد و فکر می کنم می تواند با وی باز هم به موفقیت دست پیدا کند.

واژه های کلیدی: جدایی | پیشکسوت | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs